Про школу

UI/UX School - це школа спеціалізована на навчанні User Interface та User Experience у Харкові.

Наша мета – виховати кваліфікованих фахівців з юзабіліті для сучасного ринку IT, допомогти їм у працевлаштуванні та підняти рівень сервісу IT компаній за рахунок якіснішого надання послуг створення інтерфейсів користувача та юзабіліті в цілому.

|   Особливість нашої школи: ми не женемося за простою "начиткою" лекцій. Суху теорію ви дізнаєтесь легко зі статей та відео-лекцій. Основний наш акцент - практика, інтерактивність, цілісний майндсет з UX та UI дизайну та унікальний підхід до кожного. Тому наші групи не можуть бути більшими.
Ми навчаємо правилам хорошого тону у розробці сучасних інтерфейсів, глибоко копаємо в UX і не вчимо малювати. Це наші студенти вже вміють.
Ми надаємо відео з пропущених занять, презентаційні матеріали, чай, каву, печиво після важкого робочого дня, дружню атмосферу, дипломи та знижки на інші школи після закінчення навчання.

Задати питання з приводу навчання ви можете написавши нам на пошту parenchenko@gmail.com або Telegram @alena_parenchenko.

Викладачі

Олександр Синєгуб

https://www.linkedin.com/in/alexandersin
Викладач курсу "User Experience дизайн".
Має досвід роботи в IT на позиції UX/WA, UX/WA/PM, UX/BA спеціаліста понад шість років.
Поточна посада: UX Designer компанії AltexSoft.
Основна спеціалізація: Ecommerce, Mobile Software, Business Software, Marketing Software.


Анастасія Кузьміна

https://www.facebook.com/anastasia.kuzmina.501
Викладач курсу "User Experience дизайн". Має досвід роботи в IT на позиції Web and Visual Designer, Experience Designer and Product Designer понад вісім років. Поточна посада: Product Designer у німецькій компанії Lano Software GmbH. Основна спеціалізація: Ecommerce, Mobile Software, Business Software, RM та Financial Software.


Катерина Логвиненко

https://www.facebook.com/kateryna.logvynenko.9 
Викладач курсу "User Experience дизайн". Поточна посада: Senior UI/UX designer у Lano Software GmbH. Маю ступінь к.т.н. у сфері Інформаційні технології та досвід роботи в IT на позиції Experience designer, UI/UX designer понад 9 років. Основна спеціалізація: E-Commerce (b2c, b2b, marketplace), BI, Finance, Social networks.

Юлія Фок

https://www.linkedin.com/in/julia-fok-22170698/
Викладач курсу "User Experience дизайн".
Має досвід роботи в IT на позиції Usability Specialist and Web Analyst, Usability Specialist and Wireframe Developer, UX спеціаліста понад вісім років.
Поточна посада: UX Specialist компанії AltexSoft.
Основна спеціалізація: Corporate Software, Marketing Software, Traveling Software.


Антон Подорожко
Викладач курсу "User Interface дизайн".
Має досвід роботи в IT на позиції UI, веб-дизайнер понад дев'ять років.
Поточна посада: Web Designer компанії AltexSoft.
Основна спеціалізація: Ecommerce, Mobile Software, Social Networks, Real Estate, Business Software.Якщо ви шукаєте якісні курси UI, UX, курси юзабіліті, курси для дизайнерів  записуйтесь до нас у UI/UX School.

Інші школи організаторів
PM School - школа проектного менеджменту в IT
Sales Bond - школа маркетингу та продаж в IT